Humor Nga Gazmend Paja

Të katërt shfaqen të qeshur dhe nuk mund ta mohojm se jemi habitur nga ky takim. Discover ideas about Albania. Aktori shumë i dashur për publikun e që na ka bërë të qeshim gjithnjë me batutat e tij, Gazmend Paja do i japë fund beqarisë në 1 qershor Pak ditë nga ceremonia, e fejuara e tij bukuroshe, Ira ka festuar Festën e beqarisëNë. Borxhi // Humor nga Qumili 🤣😁 Gazmend Paja. Gazmend Çollaku u "mor në pyetje" para se te vritej me 4 plumba TIRANE - Gazmend Çollaku dyshohet se "është marrë në pyetje" për disa orë pas rrëmbimit në Durrës, më 6 janar 2016, para se të vritej e të hidhej në anë të rrugës në Krujë. Gazmend Paja është një prej kandidatëve për këshilltar të Bashkisë së Tiranës, ndërkohë që ende pa dalë pija e ceremonisë martesore në një nga hotelet më me emër në Tiranë, Veliaj i drejtohet Gazmend Pajës. "Portokallia". Toni Deejay Dasmash & Eventesh. Gazmend Gegaj ist bei Facebook. Siç mëson “Panorama Plus”, ftesat janë ndarë prej disa ditësh nga prindërit e Gazit, aktori i njohur i humorit, Luftar Paja dhe bashkëshortja e tij, të cilët ftojnë miqtë e të afërmit në dasmën e djalit të tyre. kenge labe jemi trima shqipetar nga filmi (keshilltaret) Gazmend Paja kenge labe 2. I ka folur zemra,jane fjale qe dalin nga zemra e nje artisti,bote e madhe e emocioneve dhe e humanizmit,nje bir i denje i popullit shqiptar. Rama e ka pyetur Gazin për martesën, se si po ecën me gruan dhe nëse e ka […]. Pas dëgjesave të zhvilluara nga kryebashkiaku Veliaj me artistët, aktorët, arkitektët dhe urbanistët për Teatrin Kombëtar, thuajse të gjithë ata janë shprehur pro ndërtimit të një godine të re, e cila të plotësojë të gjitha kushtet e nevojat e tyre. Nuk duhet të jetë humor banal, apo i detyrueshëm. Facebook gibt Menschen die. GZIM KRUJA-SOFRA E HOTIT 2008. Ditën e sotme, Gazi ka qenë së bashku me kryeministrin Rama në një takim në njësinë numër 5 ku dhe është pyetur nga Rama për muajin e tij të mjaltit. Dikush ka shkruajtur në një copë letër dhe e ka vendosur si "gjobë" për Gazin, "këtu protestohet, nuk parkohet". Jam pro teatrit të ri, unë respektoj maksimalisht legjendat që kanë kaluar dhe janë gjallë, por jam edhe natyrë që e dua zhvillimin për vete dhe për ata që do vijnë pas nesh. Aktori Gazmend Paja do të jetë në këtë skenë të kryeqytetit më 28 dhe më 30 Mars! Aktori Gazmend Paja i rikthehet teatrit këtë herë me një monodramë. Duket se pas Besit dhe Erionit edhe një tjetër personazh, nga me te dashurit te spektaklit te njohur te Top-Channel, mund te largohet. Dasma u mbajt në një prej lokaleve më luksozë në qendër të Tiranës ku në ditën më të rëndësishme për aktorin ishin të ftuar rreth 300 persona, figura të artit dhe politikës, meqenëse kohët e fundit ai është përfshirë thellë në politikë dhe emri i. 03:58 Gezuar 2013 - Xemi (Official Video HD) 242 Views. Ai do të kurorëzojë dashurinë disa vjeçare me bjonden bukuroshe, Ira Seferi. Faqe Zyrtare See more of Gazmend Paja on Facebook. al? u bë nga 20 marsi deri më 20 prill, për të rinj nga 16-28 vjeç; më pas janë zhvilluar dëgjesa në çdo bashki të vendit, përballë jurisë së përbërë nga Pandeli Majko, Elsia Spiropali, Gazmend Paja dhe Arlinda Dudaj. Aktori nuk ka hequr dorë nga politika as në këtë ditë të veçantë për të, pasi është shfaqur pa Irën krah kryebashkiakut të Tiranës Erion Veliaj në podium. Na ishin njëherë gjashtë vëllezër e një motër, ose ndryshe aktorët Luftar Paja, Nestor Pogaçe, Fuat Boçi, Todi Llupi, Arqile Lipe, Sotir Stefa dhe Xhuljeta Kulla. Gazmend Paja, i ftuar sot në mëngjes në emisionin “Wake Up”, ka treguar se e ka vërtet një “skiftere” në jetën e tij personale, e cila i ka rrëmbyer zemrën. Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol 1 gabim i vogel tek titulli, nuk para i kam ndejk kohet e fundit per arsye emigrimi gjat orarit te trasmetimit , disa shkeputje i shikoja ne youtube, Gazmend Paja mendoj se ka talent. Aktori i mirënjohur i Portokollisë Gaz Paja është përfshirë në një sherr në plazhin e Dhërmisë. Mos e prishni teatrin! Ç’e mire vjen nga nje teatër qe ndan njerezit dhe ngul beton? Teatri eshte art. aktori Gazmend Paja dhe. Mes tyre ishte dhe Gazmend Paja, me të cilin ka bërë dhe disa batuta. Në ekran u shfaqën tituj të disa portaleve në të cilat thuhej se aktori Gazmend Paja ishte larguar nga “Portokallia”. Aktori i njohur i humorit Gazmend Paja ka hedhur në gjyq kompaninë Bolv Oil. Prej më shumë se një dekade është pjesë e pandarë e. Madje ndaj tij sherri shpërtheu më pas aktori Gaz Paja në emisionin Pasdite në "Top Channel" duke e quajtur gazetarën e kulturës si "gazetaruce pise që duhet të shporret". Teatri duhet te sjelle kujtime, por jo si keto me gaz. TIRANË- Kryeministri Edi Rama gjatë kafes së mëngjesit të zhvilluar me disa nga kandidatët për Këshillin Bashkiak të Tiranës dhe banorë të Njësisë 5. Ditën e sotme ka ndodhur një sherr në Dhërmi ku midis personave që debatojnë është i përfshirë edhe aktori i Portokallisë Gazment Paja. Pas ritit të bletës një këngë burrash titulluar "O ju male me dëborë", interpretuar në rolin e marrësit nga këngëtari Fatmir Dangellia dhe në rolin e pritësit nga Zija Paja, ndryshoi disi atmosferën nga lirika në epikë, por që këngëtarja Ferzilet Malelli me interpretimin e këngës "Nusja në ode brenda", e riktheu rrjedhën. Aktori i humorit, Gazmend Paja, ka kurorëzuar sot në datën 1 qershor, dashurinë e tij, me të “bukurën e dheut” siç e quan ai, Ira Istrefi. Please try again later. Ervin Salianji ka zgjedhur të bëjë humor para se të futej në Prokurori. Gazmend Oketa dhe Aleksandër Biberaj janë në garë për në Këshillin Kombëtar të PD-së. Produksioni Muzikor "Eurolindi", është themeluar më: 05. Pëma E Jetes. Official page by Ylli Baka. Facebook gibt. Po edhe komentet nga ndjekësit e tij nuk janë të pakta. , Eneda Tarifa. kenge labe jemi trima shqipetar nga filmi (keshilltaret) Gazmend Paja kenge labe 2. Gazmend Paja, i ftuar sot në mëngjes në emisionin “Wake Up”, ka treguar se e ka vërtet një “skiftere” në jetën e tij personale, e cila i ka rrëmbyer zemrën. "O do gjej naftë, o do ti bëj naftën", ka shkruar ai bashkëngjitur fotos në fjalë. Para disa muajsh AlpeNews. Aktori shumë i dashur për publikun e që na ka bërë të qeshim gjithnjë me batutat e tij, Gazmend Paja do i japë fund beqarisë në 1 qershor Pak ditë nga ceremonia, e fejuara e tij bukuroshe, Ira ka festuar Festën e beqarisëNë. Gaz Paja, will soon end the celibacy and for this preparations have begun. al”, ku Gazmend Paja shfaqet duke debatuar me fjalë, ndërkohë që mësohet. Në fakt studio e tij sheh nga lindja e diellit dhe ai ngrihet herët dhe vjen këtu dhe mbyllet në universin e tij. Deputeti socialist, this web Pandeli Majko dhe aktori i njohur Gazmend Paja kanë bërë humor me shfaqjen e Ramës në Turqi, cialis 40mg ku teksa Erdogan i jepte makinës, Rama shfaqej në sediljen e pasagjerit. Këtë sezon ai ka si personazh 'Ylvi Bakrin', rol ky ku imiton me humor këngëtarin e muzikës popullore, Ylli Bakën. Në përshkrimin e fotos, Gaz Paja shkruan:. Për t'ja bërë ditën edhe më të bukur, i biri, aktori i "Portokallisë" Gazmend Paja i ka bërë një urim të veçantë dhe me humor. Ky veprim ka shkrirë së qeshuri edhe ish-ministrin Gazmend. Aktori nuk ka hequr dorë nga politika as në këtë ditë të veçantë për të, pasi është shfaqur pa Irën krah kryebashkiakut të Tiranës Erion Veliaj në podium. Në videon që shikoni më sipër, shihet gazetari i njohur i cili po debaton me një të ri, shkruan Konica. Berisha ironizon me videon, duke thënë se kjo është platforma e Ramës për Tiranën. Aktori i mirënjohur i Portokollisë Gaz Paja është përfshirë në një sherr në plazhin e Dhërmisë. Gazmend paja wikipedia dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni tregu i makinave te perdorura ne shqiperi shiten makina me letra 800 euro tregu i makinave te perdorura ne gjermani makina benzin gaz ne shitje makina ne shitje 1000 euro ne fier makina te perdorura ne shitje ne shqiperi makina ne shitje me kamio automatike. Aktori i Portokallisë ka thyer rregullat e duhanpirjes dhe për këtë është gjobitur. Ai ka postuar një foto ku shfaqet me të dy prindërit, ndërsa shkruan: "Kapedani mbushi 75 vjeç… kjo vajza ne mes, ka 52 vite qe nuk i ndahet…", shkruan ai duke na prezantuar edhe nënën. Teleshikuesit e emisionit të mëngjesit në “Ora News” ditën e sotme me siguri kanë mbetur gojëhapur pasi në studion e “Ditë e re”, aktori i humorit Gazmend Paja dhe Hemres Nikaj, i njohur si Zogu i Tiranës nuk kanë ngurruar të shkëmbejnë disa batuta gati eksplicite në transmetim dirket. Humor Gazmend Paja, pas “Portokalli”, në një serial komik Ky është fati im! By A. Gazmend Paja, Tirana, Albania. Jo i sforcuar. Aktori i njohur i spektaklit të humorit “Portokalli”, Gazmend Paja është shfaqur për herë të parë me të fejuarën e tij. al', Paja sqaroi se në fakt nuk është një largim përfundmitar dhe se mungesa e tij në serinë e fundit ka ardhur për arsye të tjera. Ndërkohë që aktori mes ironisë ai shpreh: “Kur do flasim”, – përsëriti disa herë Paja, frazë kjo e përdorur së fundmi nga kryeministri Edi Rama për opozitën. Lajme Shqip. Grazie a Facebook puoi. al? u bë nga 20 marsi deri më 20 prill, për të rinj nga 16-28 vjeç; më pas janë zhvilluar dëgjesa në çdo bashki të vendit, përballë jurisë së përbërë nga Pandeli Majko, Elsia Spiropali, Gazmend Paja dhe Arlinda Dudaj. Borxhi // Humor nga Qumili 🤣😁 Gazmend Paja. Binjaku është një nga shenjat më pak emocionale të […]. Peticioni eshte firmosur nga artiste te medhenj të skenës shqiptare, si Robert Ndrenika, Luftar Paja, Alfred Trebicka, Leka Bungo, Albert Minga, Arben Derhemi, por edhe djali i të madhit Kadri Roshi, Kliti Roshi, regjisori Spiro Duni, aktorët Artan Imami, Sotiraq Bratko, Zamira Kita e të tjerë. Binjakët konsiderohen si më njerezit me më shumë humor në të gjithë Zodiakun. Ia vlejti që u bëmë me baltë. “The humor brought by the actors is very welcomed by the public and this was a very good initiative, especially for those who cannot follow it live in Tirana’s scene”, actor Florian Binaj declared. Maak een Facebookaccount aan om in contact te komen met Gazmend Sadiku en anderen die je misschien kent. Flet Gaz Paja: Tirana ka nevojë për një Teatër të Ri Kombëtar. Aktori i humorit, Gazmend Paja, ka kurorëzuar sot në datën 1 qershor, dashurinë e tij, me të “bukurën e dheut” siç e quan ai, Ira Istrefi. al tregon aktorin i cili ishte duke u konfliktuar me një djalë të ri, që me sa duket e kanë ndjekur nga pas, miqtë e të dy palëve të përfshira në këtë debat…. I pranishëm ka qenë dhe aktori i njohur i humorit, Gazmend Paja. Çifti i cili ka kryer celebrimin në tarracën e Bashkisë së Tiranës, nën udhëheqjen e Erion Veliaj, tepër të lumtur për këtë rrugëtim jete që do të nisin së. Këtë sezon ai ka si personazh 'Ylvi Bakrin', rol ky ku imiton me humor këngëtarin e muzikës popullore, Ylli Bakën. Gazmend Paja: Im atë më ka hapur shumë porta Si lindi tek ju dëshira për t’u bërë aktor humori?-Faktikisht nuk bëj vetëm humor. Gaz Paja kishte folur edhe më herët për vajzën që i ka rrëmbyer zemrën, por as ai nuk ishte shfaqur aq hapur me të në publik, as ne nuk e kishim parë akoma. Ndër personazhet që kanë marrë pjesë ka qenë edhe aktori i “Portokalli” Gazmend Paja qe eshte dhe djali i artistit të merituar Luftar Paja, i cili nuk ka kursyer batutat me Kryeministrin Rama. This is the official fanpage of the singer Aurela Gaçe. Pak ditë më parë aktori i humorit Gazmend Paja kurorëzoi në martesë lidhjen e tij të dashurisë me Ira Seferin. Gjithashtu dhe për kamatat ligjore mbi këtë shumë deri në ditën e ekzekutimit të vendimit. Një video amatore e Konica. Facebook gibt Menschen. Gazmend Bardhi: Ti përfundon tek Rruga e Kombit… Alfred Peza : Ndryshe nga Lulzim Basha unë nuk mora as raport mjekësor për të mos shkuar në gjykatë, por dorëzova mandatin e deputetit. Photographs are discovered, Gazmend Paja's partner organizes the celebration of celibacy at the seaside. Dhe mesa duket një gjë e tillë ka ndodhur pasi në serinë e fundjavës që lamë pas, Paja ka munguar në skenë, shkruan Xing. Largimi i aktorëve nga spektakli duket se u kthye në një tendencë sepse lajmet për largimet e tyre erdhën njëri pas tjetrit. Sepse ky është një problem shumë i madh i përfshirjes së Policisë së Shtetit si një bandë në favor të një partie politike ndërkohë që policia duhet të. Nuk e mbaj mend nëse ky libër ka ardhur dikur këtu nga biblioteka jezuite apo françeskane, pasi mund ta shqyrtoj atë vetëm nga një fotografim digjital i shumë kohëve më parë, por nuk kam më dyshime se kjo letër i është drejtuar vetë Marin Barletit, autorit të famshëm të librit “Rrethimi i Shkodrës”. Aktori i mirënjohur i Portokollisë Gaz Paja është përfshirë në një sherr në plazhin e Dhërmisë. Në videon që shikoni më sipër, shihet gazetari i njohur i cili po debaton me një të ri, shkruan Konica. Edmira DushiさんはFacebookを利用しています。Facebookに登録して、Edmira Dushiさんや他の知り合いと交流しましょう。Facebookは、人々が簡単に情報をシェアできる、オープンでつながりのある世界の構築をお手伝いします。. Binjakët konsiderohen si më njerezit me më shumë humor në të gjithë Zodiakun. Duket e pabesueshme, por ja që më në fund i erdhi dita e martesës edhe aktorit të humorit, Gazmend Paja. Veshur si një sheik, ai ka përshëndetur të gjithë fansat me një foto. I pyetur nga moderatori i “Wake Up”, Eno Popi, mbi vajzën e re me të cilën po del aktori i njohur, Gazi tha se ndihet mirë në praninë e saj, dhe se qetësohet nga. al', Paja sqaroi se në fakt nuk është një largim përfundmitar dhe se mungesa e tij në serinë e fundit ka ardhur për arsye të tjera. al tregon aktorin i cili ishte duke u konfliktuar me një djalë të ri, që me sa duket e kanë ndjekur nga pas, miqtë e të dy palëve të përfshira në këtë debat…. I ftuar në Soiree, Gazmend Paja ka rrëfyer një episod nga jeta e tij, kur shumë vite më parë ka pësuar një ak. 5 dje në Tiranë, barcaleta fyese dhe diskretituese për popullin e Gjirokastrës kanë qenë thelbi i. Lista kryesohet nga Bardhylka Kospiri, që njihet si bashkëpunëtore e hershme e Veliaj, ndërkohe që ndiqet nga mjeku Orjon Gliozheni. Aurela Gace, Tirana, Albania. Të bësh një njeri të qeshë është shumë më e vështirë se ta bësh të lotojë. Gazmend Paja, Tirana, Albania. Ndërkohë që kanë mbetur vetëm disa ditë nga ceremonia, pasditen e kësaj të diele kanë dalë fotot e nuses. Ai shkruan se është një nevojë urgjente një godinë dinjitoze për legjendat që i kanë dhënë shumë artit shqiptar. Greta Koçi shpeshherë ngacmon imagjinatën e ndjekësve të saj me fotografitë provokuese. Faqa zyrtare E Gazmend Paja , Ndryshe i njohur si Melamin berati , Nasi etj ! Kjo Eshte E Vetmja Faqe Ne Facebook Qe Adminastrohet Nga Un. Gazmend Paja, aktori i humorit i është bashkuar kësaj nisme së fundmi. Imagjinoni ministrin e Drejtësisë të këtij vendi, numri dy i Partisë Demokratike që kërkon të më bëjë mua fajtor që kam dalë i pafajshëm. Please try again later. Prej më shumë se një dekade është pjesë e pandarë e. Aktori nuk ka hequr dorë nga politika as në këtë ditë të veçantë për të, pasi është shfaqur pa Irën krah kryebashkiakut të Tiranës Erion Veliaj në podium. Flet Gaz Paja: Tirana ka nevojë për një Teatër të Ri Kombëtar. Discover ideas about Albania. 2009 Alda Merini (1931-2009) - poetesh ë, esseiste dhe shkrimtare e. Ky veprim ka shkrirë së qeshuri edhe ish-ministrin Gazmend. Ditën e sotme, Gazi ka qenë së bashku me kryeministrin Rama në një takim në njësinë numër 5 ku dhe është pyetur nga Rama për muajin e tij të mjaltit. For more info visit www. Ai është një ndër aktorët e rinj më aktivë në skenë, që kanë ditur të gërshetojnë suksesin e shfaqjeve teatrale me atë të varietesë. I ka folur zemra,jane fjale qe dalin nga zemra e nje artisti,bote e madhe e emocioneve dhe e humanizmit,nje bir i denje i popullit shqiptar. Qysh në moshë të re spikat talenti i tij si aktor. Dasma do të zhvillohet mbrëmjen e sotme në një prej lokaleve më luksozë në qendër të Tiranës. Çfarë humori kultivohet sot në Kosovë? Kishte për të qenë shumë e paedukatë dhe jo profesionale t’i jepja unë përgjigje kësaj pyetjeje. Aktori nuk ka hequr dorë nga politika as në këtë ditë të veçantë për të, pasi është shfaqur pa Irën krah kryebashkiakut të Tiranës Erion Veliaj në podium. "Unë jam shprehur kur më është dhënë mundësia dhe vazhdoj të kem të njëjtin qëndrim. Këtë sezon është larguar nga trupa e aktorëve Gazmend Paja Është mëngjes. Maak een Facebookaccount aan om in contact te komen met Gazmend Sadiku en anderen die je misschien kent. Peticioni eshte firmosur nga artiste te medhenj të skenës shqiptare, si Robert Ndrenika, Luftar Paja, Alfred Trebicka, Leka Bungo, Albert Minga, Arben Derhemi, por edhe djali i të madhit Kadri Roshi, Kliti Roshi, regjisori Spiro Duni, aktorët Artan Imami, Sotiraq Bratko, Zamira Kita e të tjerë. Paja, sëbashku me Ramën, filluan të tregonin barcaleta, duke fyer dhe diskretituar gjirokastritët. 8k Likes, 46 Comments - Gaz Paja (@gazpaja) on Instagram: “Kur largohesh nga provat, por ke thene qe je ne tualet. Në ekran u shfaqën tituj të disa portaleve në të cilat thuhej se aktori Gazmend Paja ishte larguar nga "Portokallia". Gazment paja. Një personazh ky që i përshtatet më së miri karakterit të tij me humor. Jo i sforcuar. al bëri të ditur se Ira Seferi është e dashura e aktorit Gazmend Paja. love, manxman, fiction. Paja kërkon jo pak por 46 mijë euro dëmshpërblim. Editorial: [email protected] Synimi: Ndikimi në debatin dhe veprimtarinë e aktorëve shoqëror përmes përthyerjes së ngjarjeve dhe fenomeneve me interes publik është synimi kryesor i Gazetës. Facebook gibt Menschen die. Toni Deejay Dasmash & Eventesh. Gazmend Axhijaj finns på Facebook Gå med i Facebook för att komma i kontakt med Gazmend Axhijaj och andra som du känner. Read paja say's 18 #Chicken Curry from the story The Flower Shop by HappieJUMP (Shyree James) with 6,281 reads. E që në fillim, zgjedhja e tij e parë ishte Gazmend Paja. Aktori i humorit Gazmend Paja është nisur në Dubai. Ishte kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj që e kurorëzoi me partneren e tij Ira. Ervin Salianji ka zgjedhur të bëjë humor para se të futej në Prokurori. Dasma u mbajt në një prej lokaleve më luksozë në qendër të Tiranës ku në ditën më të rëndësishme për aktorin ishin të ftuar rreth 300 persona, figura të artit dhe politikës, meqenëse kohët e fundit ai është përfshirë thellë në politikë dhe emri i. Në fakt studio e tij sheh nga lindja e diellit dhe ai ngrihet herët dhe vjen këtu dhe mbyllet në universin e tij. Vëllimi poetik është vlerësuar nga Ministria e Kulturës mes propozimeve të mbështetura nga Fondi i Krijimtarisë, dhënë gjatë vitit 2017 dhe tani zgjidhet si libri më i mirë me poezi i vitit 2017 nga lexuesit e. "Jeta ime private është e shenjtë dhe preferoj të mos flas rreth kësaj teme", tha ai. Në një intervistë ekskluzive për “Mapo”, Paja ka argumentuar qëndrimin e tij pro shembjes së godinës aktuale të teatrit dhe jo vetëm. Ndërsa sot është djali i tij, Gazmend Paja i cili na argëton pa masë me talentin të trashëguar dukshëm nga i ati. Facebook gee mense die vermoë om te. Por, si po ia kalon këto ditë të nxehta vere djali i aktorit të njohur Luftar Paja; cilat janë pasionet e tij, planet dhe projektet në fushën e aktrimit, etj. Me rolet e tij në “Portokalli”, teatër dhe kinematografi ka arritur të lërë gjurmë ne secilin prej nesh. E që në fillim, zgjedhja e tij e parë ishte Gazmend Paja. I radhës që do të merrte këtë vendim, do të ishte Gazmend Paja. Gazmend Paja është një nga aktorët e humorit që ka luajtur shumë karaktere dhe personazhe në “Portokalli”. Siç mund të shihni edhe nga këto foto, ai ka luajtur në një film shqiptar të realizuar para viteve 1990. Gjithçka është bërë publike nëpërmjet një videoje amatore të “Konica. Humori sot ka diçka që lë mangët. Kështu u shpreh gati një muaj më parë, një nga aktorët më të mirë të spektaklit “Portokalli” që prej vitesh dhuron humor në “Top Channel”. Gazmend E Malaj está en Facebook. INTERVISTA/ Flet “Artisti i Popullit”, Luftar Paja: “Humori duhet të jetë real, i besueshëm dhe i natyrshëm. Ca me humor thonë ( ndoshta zërat dalin nga opozita) se Kryemimistri, meqë i ka dobësi kategorinë e njerëzve me mjekrra të estetizuara skajshëm, kur hartonte listen e drejtuesve të institucioneve i binte ballit me dorë se nuk po gjente në Shqipëri njeri me mjekërr intelektuale të denjë ta zëmë për drejtor të Galerisë së Arteve. Largimi i aktorëve nga spektakli duket se u kthye në një tendencë sepse lajmet për largimet e tyre erdhën njëri pas tjetrit. Durrësi u trondit nga një vrasje tipike mafioze disa ditë më parë ku mbetën të vdekur Edison Harizaj dhe miku i tij Genci Caci. Elton John calls Michael Jackson 'mentally ill&#. Aktori nuk ka hequr dorë nga politika as në këtë ditë të veçantë për të, pasi është shfaqur pa Irën krah kryebashkiakut të Tiranës Erion Veliaj në podium. April 10, 2018 Gazmend Kosova është një nga këngëtarët që vlerësohen lartë për zërin e bukur. Gjatë punës së tij krijuese Dionis Bubani u muar me publicistikë, satirë, humor dhe letërsi për fëmijë e për të rritur, përkthime dhe me shkrimin e komedive. This is the official fanpage of the singer Aurela Gaçe. Ka reaguar në mënyrë krejt spontane por dhe thumbuese, këngëtari i mirënjohur i muzikës popullore Ylli Baka ndaj aktorit të “Portokalli” Gazmend Paja, i cili sjell çdo javë në spektaklin e humorit personazhin e këngëtarit “Ylvi Bakëri”, një personazh që tenton të imitojë me humor vetë Bakën. 5 faktet, Edi Rama peng i një sekreti të tmerrshëm, në gjunjë para ushtarit të Berishës. Also in the bottom left of the page several parts of wikipedia pages related to the word Gazmend and, of course, Gazmend synonyms and on the right images related to the word Gazmend. kenge labe jemi trima shqipetar nga filmi (keshilltaret) Gazmend Paja kenge labe 2. Një kryevepër e repertorit botëror shkruar nga Alesandro Baricco, vjen në datën 30 mars në Teatrin Kombëtar Eksperimental “Kujtim Spahivogli” interpretuar nga aktori Gazmend Paja. Ylli Baka, Tirane. Aktori Gazmend Paja dhe deputeti i PS-së Pandeli Majko kanë shfrytëzuar mundësinë e një udhëtimi së bashku, për të bërë humor me kryeministrin Edi Rama. This feature is not available right now. Sapo ka përfunduar ceremoninë e celebrimit me partneren e tij Irën, aktori i humorit Gazmend Paja ka shkuar në çeljen e fushatës së Partisë Socialiste. al mësoi se aktorët e njohur Bes Kallaku dhe Erion Isai do të largohen nga emisioni i humorit "Portokalli" në "Top Channel". Ndërkohë që aktori mes ironisë ai shpreh: “Kur do flasim”, – përsëriti disa herë Paja, frazë kjo e përdorur së fundmi nga kryeministri Edi Rama për opozitën. Papunesija e madhe. Paja që ka postuar foton në rrjetet sociale shkruan: "Erdogan-i kishte pasagjer Ramën, unë Majko-n. Gazmend Zeneli è su Facebook. Gaz Paja kishte folur edhe më herët për vajzën që i ka rrëmbyer zemrën, por as ai nuk ishte shfaqur aq hapur me të në publik, as ne nuk e kishim parë akoma. Në ekran u shfaqën tituj të disa portaleve në të cilat thuhej se aktori Gazmend Paja ishte larguar nga “Portokallia”. Jam pro teatrit të ri, unë respektoj maksimalisht legjendat që kanë kaluar dhe janë gjallë, por jam edhe natyrë që e dua zhvillimin për vete dhe për ata që do vijnë pas nesh. Përveç personazheve që tashmë e kanë konfirmuar largimin e tyre nga ky spektakël, u vu re dhe mungesa e aktorit të njohur Gazmend Paja. Në fakt studio e tij sheh nga lindja e diellit dhe ai ngrihet herët dhe vjen këtu dhe mbyllet në universin e tij. Por së fundmi ai zbuloi se ka një fëmijë, sigurisht jo në jetën reale, por në atë të aktorit në skenë. Please try again later. Ndryshe nga sa u prezantua rreth një muaj më parë, lista zyrtare e depozituar sot në KQZ e këshilltarëve bashkiak kryesohet nga zv. See more of Na çau morri on Facebook. Aktori Gazmend Paja dhe deputeti i PS-së Pandeli Majko kanë shfrytëzuar mundësinë e një udhëtimi së bashku, për të bërë humor me kryeministrin Edi Rama. Gaz Paja martohet sot në darkë, këto janë detajet e para nga dasma luksoze në Tiranë. 720K likes. Luftar Paja: Si ika në drejtim të paditur "Talentin tim e zbuloi një shofer nga Patosi, i cili luante në estradat diletante" Mjeshtrin e humorit shqiptar, Artistin e Popullit, Luftar Paja, ka vite që e kanë fiksuar dhe e ndjekin të gjithë në interpertimet skenike teatrore dhe filmike. The contributions of our members help keep this forum ad-free. Mos e prishni teatrin! Ç’e mire vjen nga nje teatër qe ndan njerezit dhe ngul beton? Teatri eshte art. Ervin Salianji ka zgjedhur të bëjë humor para se të futej në Prokurori. Batuta, humor dhe parashikime në emisionin "Dite e Re" në Ora News, ku i ftuar ka qenë aktori i njohur Gazmend Paja. Aktori ka uruar Vitin e Ri me anen e nje postimi ne Instagram ku ka dale se bashku me te fejuaren e tij, te cilen ne nje interviste te meparshme e kishte cilesuar si ”e bukura e dheut”. I radhës që do të merrte këtë vendim, do të ishte Gazmend Paja. I kontaktuar nga “IconStyle”, aktori u shpreh se donte ta mbante çdo gjë private. Të dy ishin porositur nga Marsel Sotiri për të hequr qafë kreun e “Bandës së Durrësit”. Ne 1 Jave - Polifoni, Landi & Marsela (Kënga e dytë) Ismet Drishti - Tapet i Kuq 14/5/2013 - Gazmend Paja - pj2. Arti bashkon, flet, ndjen. Discover ideas about Albania. Ai është ndier shumë i. Pasi i dëgjoi, Gaz Paja nuk hezitoi të tregonte më shumë nga lidhja, duke u shprehur se është një romantik i vërtetë, se i dedikon asaj këngë dashurie. Në përshkrimin e fotos, Gaz Paja shkruan:. Çfarë humori kultivohet sot në Kosovë? Kishte për të qenë shumë e paedukatë dhe jo profesionale t’i jepja unë përgjigje kësaj pyetjeje. Me humorin e tij, Paja foli për ditën e Gruas, duke theksuar se ndonëse kjo ditë e ka zanafillën nga protesta, gratë bëjnë mirë që festojnë pasi kanë punuar boll. Aktori i humorit Gazmend Paja i ka çuditur të gjithë me një foto të publikuar në Instagram, për të cilën është “detyruar” të japë shpjegim pa krijuar keqkuptime. Aktori Gazmend Paja dhe deputeti i PS-së Pandeli Majko kanë shfrytëzuar mundësinë e një udhëtimi së bashku, për të bërë humor me kryeministrin Edi Rama. Çifti ka preferuar që ta shijojnë dasmën me familjarët e miqtë e tyre duke mos e ekspozuar në rrjete sociale, mirëpo të ftuarit mbrëmjen e sotme. Duket e pabesueshme, por ja që më në fund i erdhi dita e martesës edhe aktorit të humorit, Gazmend Paja. News & Media. Durrësi u trondit nga një vrasje tipike mafioze disa ditë më parë ku mbetën të vdekur Edison Harizaj dhe miku i tij Genci Caci. Dasma do të zhvillohet mbrëmjen e sotme në një prej lokaleve më luksozë në qendër të Tiranës. Trimi (humor nga estrada e tiranes) - Interpretojne:Koço Devole,Vasillaq Vangjeli,Marjana Kondi,Rita Lati,Skender Sallaku etj. “Ishte një guidë fantastike, është i bukur pa përfunduar, imagjino në fund. Gazmend Paja, djali i aktorit të njohur nga Fieri, Luftar Paja, ka luajtur filma që në moshë të vogël. Aktori i humorit, Gazmend Paja, ka kurorëzuar sot në datën 1 qershor, dashurinë e tij, me të “bukurën e dheut” siç e quan ai, Ira Istrefi. Çifti ka kryer celebrimin në tarracën e Bashkisë së Tiranës, nën udhëheqjen e Erion Veliaj, tepër të lumtur për këtë rrugëtim jete që do të nisin së bashku, tashmë si burrë e grua. Gazmend Paja - Polici dhe Berberi - Miranda Rira - Drejtimi i Duhur Miranda Rira - Faqja Zyrtare. Aktori shumë i dashur për publikun, Gazmend Paja ka kurorëzuar sot në martesë dashurinë me bukuroshen Ira Seferi e cila ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave së fundmi. Ishte kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj që e kurorëzoi me partneren e tij Ira. Aktori shumë i dashur për publikun e që na ka bërë të qeshim gjithnjë me batutat e tij, Gazmend Paja do i japë fund beqarisë në 1 qershor Pak ditë nga ceremonia, e fejuara e tij bukuroshe, Ira ka festuar Festën e beqarisëNë. Iscriviti a Facebook per connetterti con Gazmend Zeneli e altre persone che potresti conoscere. Te tjerat Nuk Adminastrohen Nga Un Ose Nga Dikush Qe Un Njoh. Jo vetem mode/ Gazmend Paja tregon si ndihej përkrah Elia Zaharias dhe të atit Humor. “Nuk ka kënaqësi më të madhe se të ngrihesh në mëngjes dhe puna e parë është të mbjellësh një pemë, që do jetë jetë nesër. Fillimisht Blitz. Direkt nga shfaqja Voir plus de contenu de Julian Deda sur Facebook. Arti zbut zemrat. Ndryshe nga sa u prezantua rreth një muaj më parë, lista zyrtare e depozituar sot në KQZ e këshilltarëve bashkiak kryesohet nga zv. Vlerësohet me titullin ‘Krenaria e Mallakastrës’ aktori i Portokallisë Gazmend Paja, aktor i spektaklit të humorit “Portokalli”, me origjinë nga Gorishova e Mallakastrës është nderuar nga bashkia e qytetit me titullin ‘Krenaria e Mallakastrës’. Anthon's PoV *evil l. Humori sot ka diçka që lë mangët. Feel free to subscribe :). Adelina Muça është një nga aktoret më të dashura të publikut. Humori sot ka diçka që lë mangët. Sipas dërguesit të videos në fjalë, i cili dëshiron të mbetet anonim. Të bësh një njeri të qeshë është shumë më e vështirë se ta bësh të lotojë. Sluit by Facebook aan om met Gazmend Gashi en ander kennisse in verbinding te tree. al? u bë nga 20 marsi deri më 20 prill, për të rinj nga 16-28 vjeç; më pas janë zhvilluar dëgjesa në çdo bashki të vendit, përballë jurisë së përbërë nga Pandeli Majko, Elsia Spiropali, Gazmend Paja dhe Arlinda Dudaj. Edhe pse është një rol episodik, duket se ai nuk ka ndryshuar shumë. Materialet janë për shfrytëzimin personal tuajin dhe jo për qëllime përfitimi. Astrologët e konsiderojnë Binjakun si shenjën më inteligjente të Zodiakut. Ai ka postuar një foto ku shfaqet me të dy prindërit, ndërsa shkruan: "Kapedani mbushi 75 vjeç… kjo vajza ne mes, ka 52 vite qe nuk i ndahet…", shkruan ai duke na prezantuar edhe nënën. E Vetmja Faqe Zyrtare. Çifti ka kryer celebrimin në tarracën e Bashkisë së Tiranës, nën udhëheqjen e Erion Veliaj, tepër të lumtur për këtë rrugëtim jete që do të nisin së bashku, tashmë si burrë e grua. Ai është një ndër aktorët e rinj më aktivë në skenë, që kanë ditur të gërshetojnë suksesin e shfaqjeve teatrale me atë të varietesë. Facebook fuqizon shkëmbimet. Gazmend Paja i përgjigjet thirrjes, adopton një cerdhe, Veliaj: Kanë mbetur dhe 14 TIRANE-Gazmend Paja, aktori i njohur i humorit ka adoptuar një nga çerdhet e Tiranës. Këngëtari Alban Skënderaj me Miriamin dhe aktori i njohur Gazmend Paja me të dashurën ,Ira Seferi janë duke shijuar një drekë. Reagimi i aktorit që asokohe u konsiderua si fodull dhe arrogant në rrjetet sociale, u risoll në vëmendje nga moderator Vetëm dy muaj më parë, aktori Gazmend Paja u bë pjesë e mediave online falë një debati me një gazetare në konferencën për shtyp për premierën e shfaqjes "Çfarë pa kryeshërbëtorja". Aktori i programit të humorit në Top Channel, “Portokalli”, Gazmend Paja, ka shpërthyer kundrejt drejtuesve të show-it, duke thënë se ata bëjnë favore sipas tekave të tyre. Javën e ardhshme pritet që Gaz Paja të kurorëzojë me martesë dashurinë e tij me Ira Seferin. Gazmend Zeneli è su Facebook. Ai shkruan se është një nevojë urgjente një godinë dinjitoze për legjendat që i kanë dhënë shumë artit shqiptar. Gazmend Paja është një nga aktorët e humorit që ka luajtur shumë karaktere dhe personazhe në “Portokalli”. Gazmend Paja me kravatë e të mbathura, Laura Nezha e Rozi Kostani shumë sensuale, Mehdi Malkaj, me një fustan e Genc Fuga, që i kanë “zënë derën” gjithë këta, njoftojnë se shumë shpejt në Teatrin Kombëtar Eksperimental “Kujtim Spahivogli” do të ngjitet në skenë vepra “Çfarë pa kryeshërbëtorja”, me regji të Kiço Londos, Ina Morinajt, Ledian Gjeçit. Dhe mesa duket një gjë e tillë ka ndodhur pasi në serinë e fundjavës që lamë pas, Paja ka munguar në skenë. Read paja say's 27 #eyetoeye from the story The Flower Shop by HappieJUMP (Shyree James) with 6,974 reads. Këtë e bën me dije kryebashkiaku Erion Veliaj duke shtuar se Paja është një nga bamirësit që do të ndihmojë për të kapërcyer situatën emergjente me çerdhet. Na ishin njëherë gjashtë vëllezër e një motër, ose ndryshe aktorët Luftar Paja, Nestor Pogaçe, Fuat Boçi, Todi Llupi, Arqile Lipe, Sotir Stefa dhe Xhuljeta Kulla. al mësoi se aktorët e njohur Bes Kallaku dhe Erion Isai do të largohen nga emisioni i humorit "Portokalli" në "Top Channel". Aktori i njohur shqiptar është bërë pjesë e një sherri në Dhërmi, me policinë që ka mbërritur në vendngjarje. Të bësh një njeri të qeshë është shumë më e vështirë se ta bësh të lotojë. Aktori i njohur i humorit Gazmend Paja ka folur së fundmi për çështjen e Teatrit Kombëtar. I ka folur zemra,jane fjale qe dalin nga zemra e nje artisti,bote e madhe e emocioneve dhe e humanizmit,nje bir i denje i popullit shqiptar. INTERVISTA/ Flet "Artisti i Popullit", Luftar Paja: "Humori duhet të jetë real, i besueshëm dhe i natyrshëm. “Nuk ka kënaqësi më të madhe se të ngrihesh në mëngjes dhe puna e parë është të mbjellësh një pemë, që do jetë jetë nesër. “Nuk mund të jemi të dy serioz. 1 qershori është shumë afër dhe gjithçka po shkon drejt finalizimit. Aktori Gazmend Paja dhe deputeti i PS-së Pandeli Majko kanë shfrytëzuar mundësinë e një udhëtimi së bashku, për të bërë humor me kryeministrin Edi Rama. Ç’LUFTE E NGATERRUAR ! (HUMOR 1986) NGA ESTRADA E QYTETIT TE FIERIT mp3 Quality : Good Download. Dhe mesa duket një gjë e tillë ka ndodhur pasi në serinë e fundjavës që lamë pas, Paja ka munguar në skenë. July 12, 2014. Çfarë humori kultivohet sot në Kosovë? Kishte për të qenë shumë e paedukatë dhe jo profesionale t’i jepja unë përgjigje kësaj pyetjeje. Kiço Londo: Padyshim që jam për Teatrin e ri, i kam thënë mendimet e mia dhe do të vazhdoj ti them por dua të di ku është teatri kombëtar eksperimental. Gazmend Paja i përgjigjet thirrjes, adopton një cerdhe, Veliaj: Kanë mbetur dhe 14 TIRANE-Gazmend Paja, aktori i njohur i humorit ka adoptuar një nga çerdhet e Tiranës. 1953 Gazmend Leka (1953) - piktor dhe pedagog i njohur. I ka folur zemra,jane fjale qe dalin nga zemra e nje artisti,bote e madhe e emocioneve dhe e humanizmit,nje bir i denje i popullit shqiptar. Me sa duket të dyja vajzat janë mikesha të mira dhe në foto shihen të buzëqeshura. Zbulohen fotot, partnerja e Gazmend Pajës organizon festën e beqarisë në bregdet E Diel 26 Maj 2019 English Gaz Paja, shumë shpejt do t'i japë fund beqarisë dhe për këtë përgatitjet kanë nisur. gazmend paja: Fryma është pozitive, edhe ata që nuk kanë qenë dakord, janë bërë të logjikshëm dhe kanë kuptuar se kjo është në të mirë. 05:36 Gezuar 2013 - Gazi Official Video HD. Në sezonin e ri të spektaklit të humorit ‘Portokalli’, u vu re mungesa e shumë aktorëve të cilët janë larguar nga programi. INTERVISTA/ Flet "Artisti i Popullit", Luftar Paja: "Humori duhet të jetë real, i besueshëm dhe i natyrshëm. Download, Listen and View free Jo vetem mode/ Gazmend Paja tregon si ndihej përkrah Elia Zaharias dhe të atit(16. Gazmend Paja, i ftuar sot në mëngjes në emisionin “Wake Up”, ka treguar se e ka vërtet një “skiftere” në jetën e tij personale, e cila i ka rrëmbyer zemrën. 720K likes. Re: Poezi Te Krijuara Nga Antaret ABC on Thu Apr 16, 2009 10:46 am Ndonjehere ka perkueshmeri ne kontradikten e ndienjave,Zeus, psh si tek kjo poezi, krijuar para 3 vjetesh mos gaboj. 1 qershori është shumë afër dhe gjithçka po shkon drejt finalizimit. Ο Roland Paja είναι στο Facebook. Gazment paja. Jam pro teatrit të ri, unë respektoj maksimalisht legjendat që kanë kaluar dhe janë gjallë, por jam edhe natyrë që e dua zhvillimin për vete dhe për ata që do vijnë pas nesh. al tregon aktorin i cili ishte duke u konfliktuar me një djalë të ri, që me sa duket e kanë ndjekur nga pas, miqtë e të dy palëve të përfshira në këtë debat…. Facebook is showing information to help you better understand the purpose of a Page. Gjatë "parashikimit. Humori sot ka diçka që lë mangët. Sapo ka përfunduar ceremoninë e celebrimit me partneren e tij Irën, aktori i humorit Gazmend Paja ka shkuar në çeljen e fushatës së Partisë Socialiste. Gazmend Zeneli è su Facebook. Në videon që shikoni më sipër, shihet gazetari i njohur i cili po debaton me një të ri, shkruan Konica. Lexo edhe: Gazmend Paja braktis ‘Portokalli’? Ja çfarë mund të ketë ndodhur në spektakël! Mirëpo, i kontaktuar nga ‘Xing. Celebrity 14 Tetor 2019. Ndër personazhet që kanë marrë pjesë ka qenë edhe aktori i “Portokalli” Gazmend Paja qe eshte dhe djali i artistit të merituar Luftar Paja, i cili nuk ka kursyer batutat me Kryeministrin Rama. Ira ka zhvillluar festën e beqarisë në bregdet këtë fundjavë, e cila kishte veshur një fund të gjatë me tyl dhe një bluzë me mbishkrim "Bride to be". Nëse deri para pak kohësh i ati, Luftar Paja e vinte emrin e tij ndër zërat më të spikatur të tërë Mallakastrës, Gazmend Paja e "qan me lot. Ndërsa sot është djali i tij, Gazmend Paja i cili na argëton pa masë me talentin të trashëguar dukshëm nga i ati. Gazmend Paja Jam pro teatrit të ri, respektoj maksimalisht legjendat që kanë kaluar dhe janë gjallë, por jam natyrë që e dua zhvillimin edhe për ata që do vijnë pas nesh. Një video amatore e ardhur në redaksinë e Konica. 044 587 897 = 049 280 940 = 049 241 831 ju mirpresime show less. Nga Valeria Dedaj Filmi “Yjet e së ardhmes” rikthen në kinema aktorët e njohur Tinka Kurti, Margarita Xhepa, Reshat Arbana dhe Luftar Paja. , Content, Showbiz, Gossip. si u zhduk nga arkivi i tvsh matrica e vetme e Çobo rrapushit, luftar paja kËsaj here flet pa doreza: ja kush u pasurua me rolet e mia 0 Ai ka një mimikë shprehëse, përdor me nota humori të folurën krahinore të Myzeqesë, si dhe zhargonin e përditshmërisë. “Gaz Paja na kishte bërë një provokim sot duke parkuar makinën e tij, aspak modeste, në Sheshin e Teatrit“, njoftojne artistet, pergjigje e te cileve ishte e menjehershme: “Këtu protestohet, nuk parkohet”, shkruajnë ata ne xhamin e automjetit. Facebook gibt Menschen die. Kështu u shpreh gati një muaj më parë, një nga aktorët më të mirë të spektaklit “Portokalli” që prej vitesh dhuron humor në “Top Channel”. Batuta, humor dhe parashikime në emisionin "Dite e Re" në Ora News, ku i ftuar ka qenë aktori i njohur Gazmend Paja. Here you will find one or more explanations in English for the word Gazmend. "Jeta ime private është e shenjtë dhe preferoj të mos flas rreth kësaj teme", tha ai.